Ergobaby Vreća za spavanje 2u1 On the Move Stellar 6-18 mj TOG 1.0

88.00KM

Izrađena od ultra mekog i 100%-nog prozračnog pamuka u kojoj će vašem djetetu biti ugodno i toplo dok spava u svom krevetiću ili izvan njega.

Vreća za spavanje ima podesive naramenice za jednostavno oblačenje i skidanje, a dvosmjerni patentni zatvarač omogućuje brzu promjenu pelene.

Nema na zalihi

This product is currently sold out.

No worries! Enter your email, and we'll let you know as soon as it's back in stock.

SKU: 16380495 Kategorije: ,
Opis

Vreća sa nogavicama 2u1-6-18 mj (TOG1.0) Stellar

Izrađena od ultra mekog i 100%-nog prozračnog pamuka u kojoj će vašem djetetu biti ugodno i toplo dok spava u svom krevetiću ili izvan njega.

Vreća za spavanje ima podesive naramenice za jednostavno oblačenje i skidanje, a dvosmjerni patentni zatvarač omogućuje brzu promjenu pelene.

Uz otvore za noge koji se mogu sakriti vreća za spavanje jednostavno postaje vreća za hodanje – savršeno za tek prohodalu djecu uvijek u pokretu!

 

Dodatne informacije
Brand

Ergobaby

Dostava i plaćanje

DOSTAVA NA ADRESU

Baby Centar nudi mogućnost dostave na adresu, na bilo kojem dijelu teritorije Bosne i Hercegovine. Dostava se vrši u roku od 24-72h, svakim radnim danom od 8 do 16h i to uz pomoć kurirske službe.

Izaberite način dostave pri narudžbi. Postoje 2 načina dostave: EuroExpress, cijena: 9.35 KM  – rok isporuke 24-48h;  dok je za narudžbe preko 300.00KM dostava besplatna.

Za narudžbe težine do 1kg cijena dostave je 6 KM.

PLAĆANJE POUZEĆEM

Ukoliko ste naručili proizvod kojeg Vam u pošiljci dostavlja EuroExpress ili BH Post Expres, a plaćanje trebate izvršiti pouzećem postupak je vrlo jednostavan. Dostavljač će na Vašu adresu doći s pošiljkom i prilikom isporuke zatražiti da mu predate iznos za kojeg je pošiljatelj tražio da se naplati pouzećem. Primateljima pošiljaka ne zaračunavaju se nikakvi dodatni troškovi (osim troškova dostave) za plaćanje pouzećem. Plaćanje je moguće isključivo gotovinom.